Budową i projektowaniem domów letniskowych zajmujemy się od 2012 r. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

  • MATERIAŁY – do budowy używamy materiałów budowlanych najwyższej jakości. Szkielet wykonujemy z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego C24. Jest to drewno suszone komorowo, czterostronnie strugane, zaokrąglone na krawędziach, całkowicie pozbawione zarodników pleśni i grzybów, a więc odporne na biokorozję i wypaczenie. Do ocieplenia używamy wyłącznie wełny mineralnej, która w przeciwieństwie do innych materiałów ociepleniowych nie traci swoich właściwości izolacyjnych z upływem czasu i jest produktem naturalnym. Dodatkową jej zaletą jest bardzo dobra izolacja akustyczna, co ma duże znaczenie np. w ogródkach działkowych gdzie sąsiedzi są w małej odległości. Nasze punktowe fundamenty są zbrojone oraz wylewane do nieprzemarzającej strefy gruntu. Dzięki temu budynek ma „solidny fundament” i nie zacznie „pływać” po kilku sezonach, jak ma to miejsce w przypadku posadowienia go na bloczkach betonowych. Przy zastosowaniu wszystkich powyższych rozwiązań możemy cieszyć się niezmiennymi parametrami domu przez wiele lat.
  • SZKOLENIA – jesteśmy pasjonatami drewna dlatego chętnie uczestniczymy we wszelkiego typu warsztatach ciesielskich w całej Polsce. Poza tym regularnie odbywamy szkolenia organizowane przez producentów materiałów budowlanych na których pracujemy. Są ta np. szkolenia z systemów dociepleń, montażu gontów bitumicznych, systemów kominowych czy montażu blachodachówki).
  • NARZĘDZIA -pracując używamy profesjonalnych narzędzi oraz najnowszych technologii ciesielskich i wykończeniowych. Dzięki temu obrabiane powierzchnie są gładkie a połączenia precyzyjne. Jesteśmy perfekcjonistami, dbamy o każdy detal.
  • TECHNOLOGIA – wspieramy się  specjalistycznym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie a w procesie produkcji stosujemy tradycyjne sprawdzone metody jak również i najnowsze rozwiazania techniczne.

Jak działamy

W kilku punktach

  1. Ustalamy z Państwem podstawowe kwestie, takie jak wymiary domu i poszczególnych pomiesczeń, rodzaj elewacji, grubość ocieplenia, rodzaj pokrycia dachowego etc.
  2. Przy użyciu oprogramowania architektonicznego przygotowujemy wstępny projekt wraz z wyceną.
  3. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie lub uwagi, modyfikujemy projekt zgodnie z oczekiwaniami.
  4. Ustalamy harmonogram prac, podpisujemy umowę i zaczynamy.
  5. Aby dla obu stron cała inewstycja budowy przebiegała sprawnie i komfortowo wyznaczamy częściowe etapy rozliczeń. Dzięki temu przy każdym etapie następuje odbiór co gwarantuje weryfikację prac.